Lunch of bedrijfslunch
- Beschrijving
- Contact
- Kijk in de straat
- Reacties (0)
- Gerelateerde pagina's
Als u een lunch moet verzorgen maar u heeft geen tijd om de broodjes te bereiden wat dan?? Wij hebben de oplossing: BUFKES bourgondische broodjes warm en koud voor een zachte prijs. Broodjes die varieeren van een broodje gezond tot een broodje Bufkes gehaktbal.
Bufkes heeft niet alleen broodjes maar ook verse jus d’orange, koffie, thee, frisdranken en soepen. Bij een ruime bestelling is het ook mogelijk dat alles bij u wordt bezorgd!
Ook kunt u naatuurlijk onze Bufkes corner bezoeken in Keurslagerij Rodenburg te winkelcentrum Vleuterweide bestellen is ook mogelijk via de webstite www.rodenburg.keurslager.nl, via de mail info@keurslagerijrodenburg.nl en via www.bufkes.nl en natuurlijk in de winkel.
Panino di Pino Vleuterweide
Panino di Pino is een Italiaanse lunchroom die gespecialiseerd is in Italiaanse bollen en stukjes pizza. Iedere dag wordt het deeg vers gedraaid voor ovenverse broodjes en pizza’s. Dat is ook de reden waarom Panino di Pino zo populair is. Kwaliteit staat bij ons bovenaan! Wij serveren koffie van het merk Lavazza. Ons personeel is getraind [...]
Dirck III Vleuten
Dirck III Slijterijen vind je overal in Nederland. Meestal gevestigd in de nabije omgeving van de supermarkten Dirk van den Broek, Bas van der Heijden of Digros, maar daarnaast bestaan er ook een flink aantal solitaire vestigingen. Met ruim 65 winkels behoort Dirck III tot de grootste slijterijketens van Nederland. Vanuit het hoofdkantoor in Alphen aan [...]
Visspecialist Tom Tuijp
Door het Algemeen Dagblad beloond met een 9 in de Nationale Haringtest. Tevens MSC gecertificeerd voor duurzame vis. Uitgebreid assortiment kant-en-klaar. Tot gauw in onze winkel.
De Groene Ham
Landwinkel De Groene Ham is gelegen net buiten het dorp Vleuten en aan de rand van het pittoreske dorpje Haarzuilens. Met een oppervlakte van ruim 9 hectare fruitteelt, met onder meer appels, peren, kersen, aardbeien, pruimen en bessen bieden wij u een breed assortiment aan versproducten. Ons fruitbedrijf is gelegen in een schitterende, landelijke omgeving waar rust, [...]
De Ridder Groente en Fruit Vleuterweide
De Ridder Groente en Fruit opent binnenkort haar deuren in het nieuwe winkelcentrum van Vleuterweide.
Bakkerij Verkerk Vleuterweide
6 oktober 2010 heeft Bakkerij Verkerk in het nieuwe winkelcentrum van Vleuterweide haar winkel geopend.


AVATARS Als je een eigen afbeelding bij je reactie wil, moet je je aanmelden bij Gravatar.com. Daar kun je jouw e-mailadres koppelen aan een afbeelding.