Te huur: stadsappartementen Vleuterweide
- Beschrijving
- Reacties (0)
- Gerelateerde pagina's
De 38 stadsappartementen zijn gelegen op de 1e, 2e, 3e en 4e verdieping boven de winkels aan het centrale plein van het centrum en hebben nagenoeg allen de beschikking over een balkon op het zuidwesten met uitzicht op het levendige plein. De appartementen op de 1e verdieping van Blok 1 beschikken ook nog eens over ruime terrassen aan de rustige entreezijde.
Aan de waterzijde van het centrale plein zijn diverse paviljoens met kleinschalige winkels en terrassen gelegen. In het winkelcentrum zijn o.a. Albert Heijn, Lidl, Blokker en Hema gevestigd. Verder zijn in de directe nabijheid een bibliotheek , zorgvoorzieningen, een sportcomplex en diverse scholen aanwezig. Kortom, in Vleuterweide-Centrum hebben bewoners alle faciliteiten binnen handbereik.
http://stadsappartementenvleuterweide.nl/
Alle appartementen zijn uitgerust met een luxe open keuken met alle inbouwapparatuur. Er is voldoende ruimte voor het naar eigen inzicht inrichten van een eethoek. Het aparte toilet en de badkamer met ligbad en douche zijn ruim bemeten en bieden alle comfort en luxe.
Ieder appartement wordt aangesloten op het collectieve centrale verwarmingssysteem met vloer-verwarming en comfortkoeling, waarmee de temperatuur per woning individueel kan worden geregeld. De energiezuinige techniek garandeert tegen lage kosten een aangenaam binnenklimaat in zowel de winter als de zomer.
De appartementen hebben separate entrees voorzien van een eigen lift en trappenhuis. Met 3 tot 4 woningen per etage wordt volop privacy geboden. Om snel en eenvoudig het centrum te bezoeken is een centrale entree op de begane grond tussen de winkels aan het plein gerealiseerd.
- Winkels, horeca en voorzieningen
- Vrij uitzicht en balkon op het zuidwesten
- Woonoppervlaktes vanaf 89m² tot 129m²
- Luxe opleveringsniveau
- Huurprijzen vanaf € 760,- per maand
Wil jij 7 weken met ons mee zingen? Cursus Learn2Sing met The Rhine Singers Vleuten
Speciaal voor pittige vrouwen, die enthousiast mee willen zingen in een koor, organiseert het vrouwenbarbershopkoor ‘The Rhine Singers’ een cursus Learn2Sing Gedurende zeven bijeenkomsten zullen de belangrijkste principes van de zangtechniek aangeleerd worden, toegepast op goed in het gehoor liggende, bekende kerstmuziek. De cursus zal worden afgesloten met een kerstoptreden, in samenwerking met het koor en [...]
Nieuwe Poll: welke winkel mis je nog in Winkelcentrum Vleuterweide?
In de vorige poll (stemming) hebben maar liefst 337 personen meegedaan en rechts kun je de uitslag hiervanvinden. Albert Heijn staat met stip op nummer 1 met maar liefst 40% van de stemresultaten. Daarna zitten de resultaten dicht bij elkaar Lidl, Hema en Kruidvat. De snackbar moet het met de laatste plaats doen. In de [...]
Winkelcentrum Vleuterweide opent deuren
UTRECHT - De Utrechtse wethouder Bosch zal vandaag rond 10.00 uur het nieuwe winkelcentrum Vleuterweide openen. Behalve de gebruikelijke landelijke ketens, zullen er ook veel lokale ondernemers een winkel openen. Vleuterweide kent niet alleen winkels: er is ook ruimte voor kantoren, horeca en er zijn 300 koop- en huurappartementen. Daardoor moet het centrum van Multi Vastgoed [...]
Gerucht: opening Vleuterweide winkelcentrum op 6 oktober 2010
Volgens deze site vindt de officiële opening van Winkelcentrum Vleuterweide plaats op woensdag 6 oktober 2010. Tenminste, dat leid ik af uit de ‘Uitagenda’ rechtsonder. Een feestelijke opening dus met demonstratie-ambachten… Bron: http://projectbreeveen.wordpress.com
Altera koopt 38 appartementen Vleuterweide
Altera Vastgoed breidt de sectorportefeuille Woningen uit met de aankoop van 38 appartementen en parkeerplaatsen in het op te leveren centrum van Vleuterweide in Leidsche Rijn te Utrecht. De appartementen zijn gekocht van Multi Vastgoed, die ook de ontwikkelaar is van het ongeveer 15.000 m2 grote centrum met winkels, horeca, dienstverlening, scholen, sporthal en een cultureel [...]
Buurtcentrum De Cultuurcampus
Portes is de wijkwelzijnsorganisatie voor het gebied Vleuten – De Meern. In de Cultuurcampus is het Centraal Bureau gevestigd. Daar vindt u de kantoren voor de medewerkers en de diensten advies en informatie van ouderenwerk, (school) maatschappelijk werk en sociaal raadsliedenwerk. Deze diensten houden hier spreekuur; iedere wijkbewoner kan er met vragen terecht. Voor meer [...]


AVATARS Als je een eigen afbeelding bij je reactie wil, moet je je aanmelden bij Gravatar.com. Daar kun je jouw e-mailadres koppelen aan een afbeelding.